nr 1429 8015
Grafiskt blad
Gicléetryck, Markus Jakobsson, "New York". Signerad, numrerad 95/100. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 1 november 2021 kl 18:43:26
| Tid |
Kund |
Bud |
1/11 18:25:37